XEE-4 Akıllı Saat
Ultra İnce

1,2 inç IPS ekran ve 240 * 240 DPI inanılmaz görüntü kalitesi ile XEE-4 Akıllı Saatimiz, 9,8 mm kalınlığındaki ultra ince metalik gövde ile bileğinizi kolayca sararak şık bir duruş sağlamaktadır. 26 cm'lik dayanıklı kayış, her bilek ölçüsüne daha rahat uyum sağlamak için tasarlanmıştır..

Adım Ve Kalori Sayacı

Yüksek teknoloji ürünü olan Xee-4 sağlık bilgilerinizi ve diğer aktivitelerin daha doğru bir şekilde ölçülmesini sağlamak için gelişmiş optik sensörler ile donatılmıştır. Bu sayesinde adım sayısı ve yakılan kalori verileri gibi günlük fiziksel aktivitelerinizi otomatik olarak takip ederek sağlığınız için sizlere yardımcı olur.


Anlık Bildirimler ve
Gelen Çağrı uyarısı


Telefonunuza gelen önemli mesaj ve aramaları asla kaçırmayacağınızdan emin olun.

Xee-Fit uygulaması aracılığıyla bu akıllı saati akıllı telefonunuzla eşleştirdiğinizde size gelen aramalardan veya mesajlardan haberdar olmanızı sağlar. Sadece bununla sınırlı değil, aynı zamanda bu akıllı saat size Facebook, Instagram, WhatsApp, Twitter ve diğer bildirimleri de bildirir.

Hareketsizlik Uyarısı

Mobil uygulamadan ayarlanabilir hareketsizlik uyarı özelliği

İş yerinde veya sosyal hayatınızda uzun süre hareketsiz bir pozisyonda kaldığınızda, Xee-4 Akıllı Saat sizi yürümeye veya hareket etmeye motive edecek bir bildirim gönderir. Bu aynı zamanda sizi aktif olmaya teşvik ettiği ve hatırlattığı için fitnes hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Kalp Atış Hızı Monitörü

Günlük yaşam için gerçek zamanlı kalp atış hızı verilerini otomatik olarak izleyebilirsiniz. Veriler akıllı telefonunuzdaki XEE-FIT uygulaması ile senkronize edildikten sonra verileri bu uygulama aracılığıyla rahatça kontrol edebilirsiniz.

IP68 Sertifikalı
Su Geçirmez Tasarım

Saatimiz IP67 su geçirmez sertifikası ile ellerinizi yıkarken, yüzerken, dalarken veya yağmura yakalandığınızda rahatlıkla takabilirsiniz. Suyun saatinize zarar vermesinden korkmanıza gerek kalmaz. Su geçirmeyen yapısı sayesinde yüzerken saatinizden antrenman başlatabilir, kalori ve nabzınızı takip edebilirsiniz.
 

XEE-4 Genel Özellikler

Buy now