Bilekteki moda trendi

Spor ve Şık Görünümlü XEE-FIT XEE-3 Akıllı Saat

XEE-3'ün ekranı 2.5D kavisli bir yüzeye ve parmak izi engelleyici özel bir kaplamaya sahiptir. Süper retina ekran ve Multi Touch ile mükemmel bir deneyim sunar. Süper renkli ekran gün boyu size en iyi görsel deneyimi sağlar. Saatin anti statik, toz tutmayan ve terletmeyen rahat cilt dostu kayışı sayesinde size mükemmel bir konfor sağlar.

Sağlığını
önemseyenler için...

Sağlık risklerinin zamanında tespiti için,
sağlığınızın kontrolü sizde.

Yeni nesil yüksek hassasiyetli optik sensörler ve bilimsel algoritmalar kullanarak, kalp atış hızı anormalliklerini tespit ederek sağlık uyarılarınızı zamanında uyarır. Kan basıncınızı ve kandaki oksijen seviyenizi de takip edebilirsiniz.

XEE-3 Fonksiyonlar


Çok seçenekli
UI tasarımları ile
Tarzınızı Yansıtın

Uygulamalar ve görünüm kombinasyonu, harika bir tasarım sağlamak için birbiriyle uyumludur. Kısayol düğmesini kendiniz tanımlayabilir, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. XEE-3 Akıllı Saati keşfetmenin tadını çıkarın.

İndirilebilir Saat Arayüzleri ile
Trend Tamamen Sizin Elinizde...

Trendinizi oluşturmanız için çoklu kadran seçeneği düzenli olarak farklı tasarımlar ile güncellenir. Bu güncellenmiş olan UI tasarımlarını Akıllı Satiniz' indirmenize olanak sağlar. Bu sayede trendinizde sürekli güncel kalırsınız

Anlık kalp atış hızını gör.
Gün boyu sağlığını koru


İster dinlenme kalp atış hızı ister egzersiz kalp atış hızı olsun, akıllı kalp atış hızı algoritmasıyla birleştirilmiş yüksek seviyeli optik sensörler kullanarak, bilimsel olarak ölçülmüş büyük veriler aracılığıyla doğru bir şekilde izlenebilir, Günlük kalp atış hızı eğrisini görebilir ve fiziksel ve zihinsel sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Uykuya odaklanın,
Uyku kalitenizi çok önemsiyoruz.

Xee-3 Günlük uyku durumunuzu otomatik olarak tespit eder ve kaydeder. Uyku aşamalarını ve zamanlarını analiz etmek, ve uyku kalitesini iyileştirmenize yardımcı olmak, zihin sağlığınızı daha iyi bir duruma getirir.

Renkleri değiştir, Ruh halini yansıt.

Standart 20mm saat kayışı ile eşleştirilebilir. İstediğiniz renkteki saat kayışını 2 saniye gibi kısa bir zamanda hızlı sökme ve takma imkanı sunmaktadır.

XEE-3 Ürün Parametreleri

Buy now