DiyetSaatim App

Andoid ve IOS platformları ile uyumlu
olan DiyetSaatim App ile beslenme ve
kalori takibi, adım takibi, egzersiz takibi,
su takibi yapabiliyoruz. Aynı zamanda da
günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlarınızı
analiz ederek değerlendirmeye alıyoruz..


 

DiyetSaatim Platformu Kısaca Nasıl Çalışır?

 
01. DiyetSaatim
DiyetSaatim Platformunun çalışabilmesi için web sitemizden üyelik işlemlerinizi tamamlayarak DiyetSaatim’i satın almanız gerekmektedir.
 
 
04. Kişiye Özel Online Diyetisyen
Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda Diyetisyeniniz size özel beslenme programını oluşturur. DiyetSaatim platformu üzerinden gelen verilere göre sizi online olarak takip eder.
 

DiyetSaatim App Nedir?

DiyetSaatim uygulaması ile yaşam koçunuzu bileğinizde taşınabilir hale getiriyoruz.

Giyilebilir teknolojinin günlük yaşamda öneminin artmasıyla beraber, sağlıklı yaşama yeni bir boyut getirmek istedik. Beslenme, egzersiz-uyku parametrelerini birleştirip yani sağlıklı-kaliteli yaşamın olmazsa olmazlarını bir araya getirip, akıllı bileklik ile telefonu senkronize ettik. Özel bir yazılım tekniği ile kişinin yaşam koçunu bileğine aktaralım diye düşündük ve böylelikle DiyetSaatim oluşmaya başladı. Çoğu akıllı bileklik sizi teknolojiyle baş başa bırakıyor. Ama biz insanın dillinden en iyi insan anlar deyip teknolojiyle birlikte DiyetSaatim yazılımını yaparak sizi uzman kadromuzla buluşturuyoruz. DiyetSaatim yazılımı ile birlikte artık hedeflerinizi daha kolay ve uygulanabilir hale getiriyoruz.

DiyetSaatim APP Kullanımı

Öncelikle; sağlıklı yaşama ilk adımı atmak için akıllı bileklik edindikten sonra telefonunuza DiyetSaatim uygulamasını indiriyorsunuz. Telefona kişisel bilgilerinizi girdikten sonra bluetooth kullanarak akıllı bileklik ile akıllı telefonunuzu senkronize ediyorsunuz. Yaşam koçunuz artık kullanıma hazır.

Hadi o zaman, zamanda birlikte yol almaya başlayalım.

DiyetSaatim App ile
neler yapabiliriz?

DiyetSaatim kolunuzda takılı olduğu sürece;

Adım sayılarınızı yorumluyoruz.
Hayatınızı düzene sokmanıza iyi bir uyku planıyla yardımcı oluyoruz.
Egzersiz sırasında harcadığınız kaloriyi sizin için hesaplıyoruz ve takip ediyoruz.
Egzersiz süresince nabzınızı takip ediyoruz ve performansınızı sizin için yorumluyoruz.
Uzman Diyetisyenler ve Antrenörler tarafından günlük, haftalık, aylık ve yıllık raporlarınızı analiz ediyoruz.
Egzersiz ve diyet ile ilgili tüm sorularınızı online olarak cevaplıyoruz.

Üye Kaydı Oluşturma?

Kullanıcılarımızın, DiyetSaatim APP uygulamasını App Store veya Google Play platformlarından indirdikten sonra, mobil cihazlarına kurulum yapmaları gerekiyor. Karşınıza çıkan ön bilgilendirme formunu doldurduktan sonra uygulama aktif hale geliyor. Kullanıcılarımızdan, boy, kilo, yaşam tarzı ve sağlık bilgileriyle alakalı soruları cevaplamaları istenir. Diyet ve egzersiz paketi üyeliği yaptıktan sonra, uzman diyetisyenlerimiz ve antrenörlerimiz tarafından online görüşme yapılarak size özel bir program hazırlanır. Hazırlanan bu program DiyetSaatim APP aracılığı ile online sistem panelinden yakından takip edilir.

Beslenme ve Kalori Takibi

Günlük kalori takibi ve gün sonunda aldığınız yağ, protein, karbonhidrat ve lift miktarını öğrenebilme...
Gün içerisinde besin ekle bölümünden diyet listenizin dışındaki öğünleri ekleyip, içeriğini görebilirsiniz. Ayrıca besin öner kısmı ile de diyetinizdeki besinlerin alternatiflerini görüp değişim yapabilirsiniz. DiyetSaatim ile istediğiniz bedene ulaşmak hem daha kolay hem daha keyifli…

Kalori hesabı diyet yaparken hedefe ulaşmak için en sağlıklı yollardan birisidir. Bunun için gün içerisinde yediklerinizi ekleyerek aldığınızı kalori miktarını öğrenebilirsiniz. Gün sonunda aldığınız toplam yağ, protein, karbonhidrat ve lif miktarını görebilirsiniz. Aynı zamanda haftalık olarak gün gün aldığınız kalorilerin toplamını görebilmektesiniz.

Egzersiz Takibi

Egzersiz bölümü : Uzman antrenörlerimiz tarafından size verilen egzersizleri görebilir, yaptığınız spor egzersizlerini ve sürelerini günlük olarak girebilirsiniz. Böylelikle egzersiz bölümüne girdiğiniz egzersiz hareketleri ve süreleri sonucu harcadığınız kalori miktarını görebilir ve yaptığınız egzersizlerinizi takip edebilirsiniz.

DiyetSaatim aracılığıyla antrenörünüz sizin egzersizlerinizi takibini anlık olarak yapar ve bu verilere göre yönlendirmelerde bulunur.
 
Buy now